آلجیون Allegion

توضیحات نظرات (0)
شرکت  آلجیون (Allegion) که در سال 1908 در کشور ایرلند تشکیل شده است، با فروش بیش از 25 برند در نزدیک به 120 کشور جهان در امنیت محوطه اطراف درهای ورودی و حیطه هایی فرا تر از آن تخصص دارد و محصولات آن شامل هر چیزی از جمله قفل های تجاری و خانگی، باز و بسته کردن درها و دستگاه های خروج از ساختمان و در ها و چهارچوب های استیل تا کنترل دسترسی و سامانه های بهره وری نیروی کاری می شود.
 
 
 
 
 
 
در هسته کسب و کار 2 میلیارد دلاری این شرکت تجربه و دانش 8500 کارمند که در پس محصولات این شرکت هستند وجود دارد. آلجیون در هدایت سخت ترین چالش های امنیتی مشتریان خود را یاری می دهد و با ارائه راهکار های امن و نوآورانه  به سازندگان ساختمان ها و صاحبان اموال مختلف کمک می کند تا حضوری متفاوت از دیگران داشته باشند. برتری عملیاتی بخشی کلیدی از تمرکز کارکنان این شرکت و آن چه برای مشتریان خود انجام می دهد است.
 
درحالی که سخت افزار مکانیکی بنیان کسب و کار این شرکت را تشکیل می دهد و در آینده نیز هسته فعالیت های این شرکت خواهد بود، آلجیون آینده صنعت امنیت را در پاسخ به نیاز های دنیایی می بیند که اجزای آن به سرعت درحال اتصال به یکدیگرند. راهکارهای الکترونیک جایگزین محصولات مکانیکی این کمپانی را نمی گیرند بلکه به آن ها قدرت بیشتری می بخشند و به همین دلیل قدرت اصلی آلجیون  در امنیت مکانیکی هنگامی است که با راهکارهای دیجیتال، تلفن های همراه و راهکارهای الکترونیک به هم پیوسته ترکیب می شود. تخصص این کمپانی در سبک و طراحی نیز باعث شده است این شرکت به عاملی پیشرو  در بازارهای کاری خود تبدیل شود.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: آلجیون Allegion, دوربین مدار بسته, برند دوربین مداربسته, معرفی کمپانی آلجیون, برترین شرکت های امنیتی حفاظتی
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016