دوربین های PTZ گرمایی جدید Flir

توضیحات نظرات (0)
دوربین جدید کمپانی Flir با نام TCX در حال حاضر مقرون به صرفه ترین دوربین PTZ گرمایی با بالاترین کارایی در بازار سامانه های حفاظتی است. این دوربین که قیمت آن کم تر از 30 درصد قیمت دوربین های مشابه PTZ گرمایی دیگر است، جهت تلفیق آسان با سنسور های هشدار موجود در بازار برای ارزیابی تصاویر به طور دقیق و Real-Time و تایید صحت هشدار ها طراحی شده است. محصول جدید Flir در Resolution های 640 در 480  و 320 در 240  موجود است و به منظور تشخیص دقیق 24 ساعته و در تمام روز های هفته ( 24/7) مجهز به تجزیه و تحلیل تشخیص حرکت در تصویر (VMD) می باشد. دوربین های گرمایی فلیر مزیت مشاهده صحنه ها در تاریکی مطلق بدون هیچ روشنایی و یا مشاهده تصاویر در نور خورشید، دود، گرد و غبار و حتی مه رقیق را نیز فراهم می آورند. جان دیستلزوایگ، که معاونت و مدیریت کل بخش امنیت Flir Systems را بر عهده دارد در این باره می گوید: "از آن جا که دوربین جدید PTZ گرمایی فلیر، TCX، قابلیت های بسیار پر اهمیتی در تشخیص نفوذ (Intrusion Detection) ارائه می کند، گام مهمی به سوی سامانه های امنیتی نور مرئی (Visible-Light) است. او همچنین اضافه می کند:"به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه دوربین های امینتی گرمایی، فلیر با در دسترس قرار دادن هرچه بیشتر فناوری تصویر بردار گرمایی (Thermal) برای صنعت سامانه های حفاظتی،  با ارائه دوربین گرمایی PTZ با نام TCX به شکستن محدودیت های قیمتی ادامه می دهد."
 
دوربین TCX فلیر Platform پرقدرتی است که ارزیابی تصاویر به صورت Real-time و تایید صحت هشدار ها را فراهم می آورد. این دوربین به هیچ گونه روشنایی نیاز ندارد و بنابراین به هنگام شب، در شرایط نوری چالش برانگیز، صحنه هایی با کنتراست پایین، شرایط آب و هوایی نامعتدل و مناطق بسیار متراکم،  نسبت به دوربین های دیگر دارای عملکرد بهتری است. این دوربین با ارائه توصیفات بصری شفاف از حرکات یا فعالیت های مورد تشخیص به صورت شبانه روزی، از فناوری قدیمی و پرکاربرد تشخیص نفوذ (Intrusion Detection) استفاده می کند. دوربین TCX با دارا بودن دو گزینه برای لنز و Resolution عملکردی بسیار مقرون به صرفه را ارائه می دهد.
 
     با قابلیت نصب در سامانه های موجود و همچنین سامانه های جدید، محصولات TCX در هرمکانی که به آن ها نیاز داشته باشید قابل تلفیق هستند:
 
دوربین های PTZ گرمایی فلیر با نام TCX از ماه ژانویه سال 2016 میلادی از طریق توزیع کنندگان این کمپانی در بازار های جهانی سامانه های نظارت تصویری قابل دسترس خواهد بود.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: TCX, دوربین های جدید PTZ گرمایی Flir, کمپانی Flir, بازار سامانه های حفاظتی, سامانه های امنیتی نور مرئی, فناوری تصویر بردار گرمایی, Intrusion Detection, Resolution, تشخیص نفوذ, Wide dynamic range WDR, HDCVI, ONVIF, ONVIF, PoE, نرم افزار های موبایل, MPX, دوربین های PTZ, بازار های جهانی سامانه های نظارت تصویری
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016