افزایش ارزش بازار ذخیره سازی تا 18.28 میلیارد دلارد

توضیحات نظرات (0)
Research and Markets گزارش جدید خود در زمینه های " بازار ذخیره سازی سیستم های نظارتی با توجه به فن آوری ذخیره سازی (SAN،DAS،NAS)، سامانه های ذخیره سازی (HDDS،SDDS)مدل های به کار گیری (پیش فرض یا Cloud)، خدمات، بازارهای افقی و پیش بینی های منظقه ای و جهانی تا سال 2020" را ارائه کرده است.
 
بروز نیاز به امنیت و ایمنی میزان تقاضا برای سامانه های نظارت تصویری را افزایش می دهد. و به همین منوال نیاز به به روز رسانی ظرفیت ذخیره سازی در حیطه ذخیره اطلاعات سیستم های نظارتی نیز وجود دارد. ذخیره سازی در نظارت تصویری به فرایند ذخیره داده هایی که به وسیله دوربین های نظارتی ایجاد شده است اتلاق می شود. این داده ها که به صورت Real-Timeضبط می شوند، مدتی در دستگاه های ذخیری سازی نگهداری می شوند که می توان آن ها را به منظور تحلیل رخداد های گوناگون و یا به عنوان مدارک یا شواهدی برای موقعیتی خاص مورد استفاده قرار داد. از این رو فرایند ذخیره سازی در سامانه های نظارت تصویری با کمک به اشخاص در نگهداری و حفظ داده های تصویری   و اطلاعات نقش بسیار پر اهمیتی را در کلیت سامانه های امنیتی بر عهده دارد. پیش بینی می شود تا سال 2020  ارزش بازار ذخیره سازی سامانه های امنیتی با نرخ  رشد ترکیبی سالانه  (CAGR)  حدود 22.41 درصد در طول مدت پیش بینی شده،  به 18.28 میلیارد دلار برسد. از زمان بوجود آمدن مفهوم نظارت تصویری، پیشرفت های تکنولوژیکی گوناگونی در بازار سیستم های نظارتی شکل گرفته است. پیش از این نوار های ویدئویی و نوار های مغناطیسی برای ذخیره سازی اطلاعات دوربین های آنالوگ و همچنین از دستگاه های ضبط نوار های ویدئویی و انواع دیگر دستگاه های ضبط نوارها که فرایند بسیار پر هزینه ای به شمار می رفت، استفاده می شد. 
 
 

منبع: Researche and Markets

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: Research and Markets, بازار ذخیره سازی سیستم های نظارتی, سامانه های ذخیره سازی, دوربین های آنالوگ, رشد چشم گیر بازار ذخیره ساز های سیستم های امنیتی
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016