فناوری Zip Stream اکسیس

توضیحات نظرات (0)
فناوری Zip Stream اکسیس (Axis) که برای نظارت تصویری مورد بهینه سازی قرار گرفته است، با کاهش نیاز به پهنای باند و فضای ذخیره سازی  به میزان 50 درصد و حتی بیشتر از آن، برای بسیاری از کاربرد های معمول نظارتی که به طور 24 ساعته و در تمام طول هفته انجام می گیرند، اساسا پیاده سازی کارآمد تری را نسبت به H.264 ارائه می کند.
 
 
تصویر بیشتر، ذخیره سازی کم تر
 
·       حفظ Resolution
·       حفظ Frame Rate
·       حفظ جزئیات
 
 
فناوری Zip Stream اکسیس  پخش تصاویر دوربین های شبکه را به طور هم زمان تحلیل و بهینه سازی می کند. از طریق این فناوری تصاویری که دارای جرئیات جالب توجه هستند با کیفیت و Resolution  کامل ضبط می شوند اما قسمت های دیگر تصویر به منظور به کارگیری بهینه پهنای باند و ذخیره سازی  فیلتر شده و حذف می گردند. جزئیات ارزشمند همانند چهره ها  و پلاک های ماشین ها به طور جداگانه حفظ شده و مورد بررسی قرار می گیرند در حالی مناطق  غیر مرتبط تصویر مانند دیوار ها، چمن ها و پوشش های گیاهی به منظور دست یابی به صرفه جویی بیشتر در ذخیره سازی  با هموار ساختن تصویر در درجه دوم قرار می گیرند.
 
 
 
 
از فناوری Zip Stream اکسیس می توان در کنار دیگر محصولات این شرکت نظیر Wide Dynamic Range (WDR،Forensic Capture  و  Lightfinderاستفاده نمود. این فناوری با استاندارد H.264 کاملا سازگار است و می تواند با جدید ترین دور بین های Axis، نرم افزار Axis Camera Companion و دیگر نرم افزارهای مدیریت تصویر بدون  صرف هزینه های جانبی مورد استفاده قرار گیرد.  

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: فناوری Zip Stream اکسیس, Axis, H.264, Frame Rate, Resolution
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016