سافران Safran

توضیحات نظرات (0)
شرکت فرانسوی مورفو (Morpho) که بخشی از شرکت بزرگتر  سافران (Safran) است پشرویی جهانی در زمینه راهکار های امنیتی و شناسایی است. این شرکت بیش از 8600 کارمند را در 55 کشور جهان در اختیار دارد و در سال 2014 موفق به ایجاد درآمدی بالغ بر  1.5 میلیارد یورو شد. برخورداری از 40 سال تجربه در حیطه بیومتریک، تخصص کم نظیر این کمپانی در فراهم آوردن پیشرفته ترین فن آوری ها برای محدوده گسترده ای از بازارها وکاربرد ها برای دولت ها، شهروندان و تجارت را پشتیبانی می کند. مورفو در حیطه های مدیریت هویت افراد، محافظت از مرزها، تشخیص تهدیدات، تضمین اجرای قوانین و فراهم آوردن خدمات و تراکنش های آنلاین مورد اطمینان فعالیت دارد. راهکار های این شرکت ایمنی، حفاظت از هویت افراد و حفظ حریم خصوصی را برای زندگی روزمره آسان تر تضمین می نماید. محصولات و راهکار های امنیتی مورفو به سه بخش اصلی تقسیم می شوند:
 
 
شناسایی
 
این بخش از ابتدای کار در قلب این شرکت جای  داشته است. مورفو در زمینه بایومتریک فعالیت گسترده ای دارد و به تولیداتی دست یافته است که برخی از آن ها عبارتند از: سامانه های شناسایی بیومتریک خودکار (AIBSFinger On the Fly  (فن آوری که اثر انگشت را از روی دست درحال حرکت شناسایی می کند)، ورودی های الکترونیک (E-Gates)، ابزارهای تطبیق سریع  DNA، این دستگاه ها اکثرا در حیطه های نظیر، هویت های دولتی، امنیت عمومی و شناسایی جرم به کار گرفته می شود. مورفو سازمان های امنیتی دولتی نظیر FBI، Interpol  و NYPD  را در سراسر جهان پشتیبانی می کند. راهکارهای مورفو اطلاعات و شواهد بیومتریک را به منظور همکاری با نیرو های پلیس از صحنه جرم تا دادگاه ها به تحلیل در می آورد، برای مثال ترمینال های دستی که برای تشخیص هویت استفاده می شود و همچنین تشخیص چهره هنگام پخش تصاویر.
 
مورفو علاوه بر فعالیت در بخش کنترل دسترسی در کنترل مرزها نیز تخصص دارد. برای مثال ایجاد E-Gate های کاملا خودکار که اطلاعات بیومتریک مدارک مسافرتی را خوانش می کند و آن را با اطلاعات بیومتریک دارنده مدارک مقایسه می نماید. بخش دیگری از این محصولات متمرکز بر دسته ای از دستگاه های کنترل دسترسی Multi-Biometric  است که مبتنی بر اثر انگشت، Multi-Modal ( ترکیب بیومتریک های رگ های انگشتی و اثر انگشت است) و تکنیک های تشخیص چهره است.
 
 
 
 
 
 
راهکار های تجارتی
 
این قسمت از مورفو از خرید شرکت ارگا (Orga) در سال 2005 ایجاد شده است. با توجه به پیشرو بودن این شرکت در حیطه ای که به طور مرسوم مبتنی بر بازار ارتباط از راه دور (سیم کارت ها) و بانک ها ( کارت های بانکی) است، این بخش به توسعه بازار های مدیریت هویت آنلاین و محصولات مدارک هویتی (کارت های شناسایی، گذرنامه ها، گواهینامه های رانندگی و غیره).
 
 
بازرسی
 
برای تقویت موقعیت خود در بازار کنترل مرزها، سافران در سال 2009 شرکت GE Homeland Protection را خریداری نمود که متعاقبا برخی از Morpho Detection  شد. این بخش تولید کنند سامانه های بازرسی توموگرافی مواد خطرناک و غیر قانونی در بارهای هوایی است که موفق به ایجاد قرارداد های بسیار زیادی شده است. مورفو اکنون تامین کننده پیشرو در زمینه سامانه های کشف مواد  انفجاری برای حمل و نقل هوایی افراد غیر نظامی دولت آمریکا به شمار می رود.
 
تحقیق در مورد فن آوری های دیگر از جمله X-ray Diffraction  مورفو  را  قادر ساخته است تا دستگاه های قابل حمل تشخیص موارد مضر و سمی را تولید نماید. این سامانه ها توسط مراکز فوریتی، ارتش، سازمان های امنیتی مکان های عمومی و هتل ها به منظور تامین امنیت کلی عموم مردم مورد استفاده قرار می گیرد. 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: سافران Safran, دوربین مدار بسته, برند دوربین مداربسته, معرفی کمپانی سافران, برترین شرکت های امنیتی حفاظتی
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016