فلیر FLIR

توضیحات نظرات (0)
شرکت فلیر (FLIR Systems) فن آوری هایی را که منجربه درک و هشیاری بیشتر می شود را طراحی، توسعه، تولید، بازاریابی و توزیع می گرداند. این شرکت از طریق سامانه های تصویر برداری گرمایی، سامانه های نور مرئی، سامانه های مکان یابی، سامانه های شناسایی و اندازه گیری و سامانه های پیشرفته تشخیص تهدیدات، راهکارهای نوآورانه ای را در زمینه Sensing به زندگی روزمره وارد می کند.
 
 
 
محصولات این شرکت، طریقه تعامل مردم با دنیای اطرفشان، رفاه و امنیت عمومی،  افزایش بهره وری انرژی و توانمند سازی جوامع سالم و مقبول را بهبود می بخشد. شرکت آمریکایی FLIR، تاسیس سال 1978، که پیشرو در تصویر برداری گرمایی است  و در ابتدا به تولید سامانه های تصویر برداری مادون قرمز جهت خودروهایی که برای اجرای ممیزی انرژی استفاده می شدند می پرداخته است. در حال حاضر سانامه ها و قطعات پیشرفته این شرکت برای انواع گسترده ای از تصویر برداری گرمایی، آگاهی از موقعیت (Situational Awareness)، و امور امنیتی، از قبیل سیستم های نظارتی هوابرد و زمینی، نظارت بر وضعیت، جهت یابی، تفریحات و سرگرمی، تحقیق و توسعه، کنترل فرایند تولید، جستجو و نجات، ممنوعیت مواد مخدر، بهره وری و امنیت حمل و نقل، کشت دریایی و مرزی، نظارت محیطی و تشخیص تهدیدات شیمیایی، بیولوژیکی، رادیویی، هسته  ای و انفجاری مورد استفاده قرار می گیرند.
 
این شرکت کسب و کار خود را از طریق 6 بخش عامل به اجرا در می آورد:

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: فلیر FLIR, دوربین مدار بسته, برند دوربین مداربسته, معرفی کمپانی فلیر, برترین شرکت های امنیتی حفاظتی
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016