پلکو Pelco by Schneider Electric

توضیحات نظرات (0)
پلکو (Pelco by Schneider Electric) یک شرکت آمریکایی در زمینه فن آوری های نظارتی و امنیتی است که در سال 1957  در کالیفرنیا  پایه گذاری شده است. این شرکت در سال 2007 توسط شرکت مادر فعلی یعنی اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) خریداری شد و با بخش تجاری خودکار سازی ساختمان های این شرکت تلفیق گردید. محصولات پلکو در سرتاسر جهان توزیع می گردد و  غالبا در فرودگاه ها، مراکز خرید، ساختمان های اداری، کارخانه ها و دانشگاه ها دیده می شود.
 
این شرکت توسط ایی ال هاینریش تاسیس شده است. او پلکو را به عنوان پروژه جانبی تجارت موفق خود در زمینه هواپیمایی بوجود آورد. خطوط تولید اولیه پلکو شامل محصولاتی مانند دستگاه های  Pan-tilt  و  Joystick  هایی بود که برای کنترل موقعیت دوربین های تلویزیونی از راه دور ساخته می شدند. تقاضا برای محصولات پلکو به شدت افزایش پیدا کرد تا آن جا که باعث شد هاینریش تصمیم بگیرد فعالیت های هوایی خود را رها کرده و بر فن آوری های دوربین های نظارتی متمرکز شود. در ماه ژوئن سال 1987  پس از تایید یک طرح برای  مکان بسیار بزرگی در کالیفرنیا شرکت پلکو به سرمایه گذاری به نام دیوید مکدونالد فروخته شد و شرکت به گسترش پخش و توزیع محصولات خود در بیش از 130 کشور جهان ادامه داد. در سال 2007 شرکت کالاهای برقی اشنایدر الکتریک پلکو را به قیمت 1.22 میلیارد دلار خریداری نمود تا بخش تجارتی خود در زمینه خودکارسازی ساختمان ها را بهبود بخشد. سیستم های امنیتی و نظارتی پلکو از کاخ باکینگهام، مجسمه آزادی، و کاخ ریاست جمهوری چین حفاظت می کنند.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: پلکو Pelco, دوربین مدار بسته, برند دوربین مداربسته, معرفی کمپانی پلکو, برترین شرکت های امنیتی حفاظتی
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016