موبوتیکس Mobotix

توضیحات نظرات (0)
هنگامی که موبوتیکس  (Mobotix) برای اولین بار تولید وب کم های مقاوم در برابر آب و هوا که مجهز به سنسور های تصویری دیجیتال و یک رایانه ادغام شده بود را در سال 1999 آغاز نمود، هیچ کس نمی توانست تاثیر این موضوع  آینده صنعت نظارت بر تصویر را تصور کند. و سرانجام انتقال پخش تصویر بر روی شبکه های رایانه ای فن آوری تصویر را قادر ساخت تا از  محدودیت های استاندارد های تلویزیونی که به مدت 60 سال در حیطه به کار گرفته می شدند، جدا شوند و با دوربین های دیجیتالی مدرنی برابری کنند که دارای کیفیت تصوری مگاپیکسلی هستند. تا به امروز موبوتیکس  آلمان تنها تولید کننده دوربین های تحت شبکه است که  قابلیت ذخیره یکنواخت تصاویر در حال پخش با کیفیت بالای 1536 لاین در عوض 288 لاین دوربین های معمول را به همراه صدا داراست. فن آوری جدید تنها در تمامی زمینه ها قدرتمند تر نیست بلکه دو مزیت قطعی دیگر نیز دارند: از فن آوری تصاویر CCTV  مرسوم مقرون به صرفه تر بوده و با کمک اتصال به شبکه و تلفیق با رایانه از قابلیت چند منظورگی بیشتری برخوردار است. نخستین مزیت استفاده از دوربین های دارای کیفیت بالا وضوح بیشتر و فراهم آوردن شواهد قوی تر نسبت به فرمت های دیگر است. دوربین های موبوتیکس جزئیات را تقریبا 30 بار دقیق تر از 95 درصد سامانه های تصویری موجود در بازار های سراسر جهان ثبت می کند.
 
 
 
 
 
 
به طور مثال هنگام جام جهانی فوتبال در کایزرزلاترن تنها یک دوربین موبوتیکس 4  در گردان را به طور هم زمان کنترل می کرد. حتی امکان نظارت بر تمام فضای یک اتاق با یک دوربین 90 مجهز به لنز گسترده که گوشه اتاق قرار گرفته باشد نیز ممکن است. کیفیت و جزئیات بیشتر نه تنها به معنای استفاده از دوربین های کمتر است بلکه حجم کابل ها، ملزومات برق اضطراری و سامانه های ذخیره سازی را کاهش می دهد و از این رو هزینه کلی سامانه را به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. جای دهی به وسیله پشم شیشه تقویت شده، بازه گسترده عملکرد در دماهای مختلف از منفی 30 درجه تا 60 درجه بالای صفر و همچنین عدم همراه داشتن فن یا وسایل گرم کننده و متحرک از دلایل اساسی قابلیت اطمینان بسیار بالای دوربین های موبوتیکس است. تا به امروز، بیش از صد هزار دوربین موبوتیکس در سراسر دنیا و در انواع شرایط محیطی از قطب جنوب گرفته تا بیابان های عربستان  و زمین های باتلاقی فلوریدا نصب گردیده اند. به دلیل مقیاس پذیری و کارایی بالا، دوربین های موبوتیکس هم برای محیط های بزرگ نظیر فرودگاه ها ، و همچنین با توجه به مورد استفاده، ذخیره سازی، اعلام خطر و کارایی های تلفنی شان برای کسب و کار های کوچک تر و محیط های خصوصی مناسب است.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: موبوتیکس Mobotix, دوربین مدار بسته, برند دوربین مداربسته, معرفی کمپانی موبوتیکس, برترین شرکت های امنیتی حفاظتی
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016