تتیله Tattile

توضیحات نظرات (0)
شرکت ایتالیایی Tatille در 20 سال گذشته به تولید و توسعه سامانه های بصری برای انواع گسترده ای از کاربرد ها پرداخته است و دارای سه بخش اصلی است که عبارتند از:
 
 
· بخش صنعتی: این قسمت به تولید سامانه های بصری سفارشی مانند دوربین های دیجیتال، دوربین های هوشمند و سامانه های جاسازی شده (Embedded) جهت مصارف کنترل کیفیتی و تجزیه و تحلیل تصاویر در بسیاری از زمینه های مختلف مانند: مصارف دارویی، بسته بندی، غذا و نوشیدنی، خودرو، نیمه رساناها و بسیاری از زمینه های دیگر می پردازد.
 
· بخش ترافیک: این بخش شامل تولید دوربین های هوشمند برای خواندن پلاک خودرو (ANPR - Automatic Number Plate Recognition) و کنترل ترافیک جاده ای است که در سیستم های حمل و نقل هوشمند (ITS - Intelligent Transport Systems) نوین در حیطه عوارض، ردیابی، کنترل دست رسی و اعمال قوانین به کاربرده می شود.
 
· بخش راه آهن: این قسمت از شرکت تتیله در توسعه سامانه های اطلاعات مسافرین(PIS – Passenger Information System) در زمینه اطلاعات، امینت و تفریحات مسافرین در حین سفر تخصص دارد. کیفیت محصولات این شرکت در زمینه راه آهن به وسیله استاندارد بین المللی صنعت راه آهن (IRIS (International Railway Industry Standard گواهی می شوند.

 

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:برچسب ها: Tattile تتیله, استاندارد بین المللی صنعت راه آهن, PIS, ANPR, ITS
کلیه حقوق نزد Secupedia محفوظ است @2016